;
STODOŁA BIESIADNA

STODOŁA

Stodoła to miejsce z duszą, stworzone dla wymagających klientów. W jej klimatycznych wnętrzach organizujemy spotkania rodzinne i firmowe, m.in. komunie, chrzciny czy niezapomniane sielskie wesela. Stodołę otacza 2 ha teren zielony i las, który jest na wyciągniecie ręki, widoczny również przez duże okna.

 

 

SALA BIESIADNA

Wielkie, drewniane wrota zapraszają do Sali Biesiadnej, w której pachnie drewnem. Klimatyczna, drewniana podłoga i stoły z ławami zachęcają do biesiadowania. Tematyczne ekspozycje Lokalnych Twórców Ludowych tworzą niepowtarzalny nastrój.

 

 

 

 

SALA CHLEBOWA

W Sali Chlebowej na ścianach jest polepa, w centrum stoi kominek z otwartym paleniskiem i ogromnym piecem chlebowym. Więźba staropolska misternie wykonana przez lokalnego cieślę-artystę sprawia, że czujemy się we wnętrzu wyjątkowo. Lniane worki, zasłony i poduszki ocieplają wnętrze, a żarna ręczne i ekspozycje ze zbożami zapraszają nas w podróż do przeszłości

 

 

 

 

PLENER

Wyjątkowo błogo poczujemy się na tarasie przylegającym do budynku. Wkomponowane w taras donice z pachnącymi kwiatami, leżaki i kanapy z poduszkami pozwalają gościom, w bliskości otaczających lasów, celebrować każdą unikatową chwilę. Doboszówka to miejsce gdzie zorganizujemy grilla, ognisko czy biesiadę w gronie najbliższych.

 

 

Doboszówka ©. Created by Winiarczyk 2019
;