;
ZAGRODA EDUKACYJNA

NAUKA Z PRZYJEMNOŚCIĄ

„Doboszówka” należy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych i prowadzi zajęcia edukacyjne dla różnych grup wiekowych – od przedszkolaków po osoby starsze.
Zajęcia w „Doboszówce” to świetny pomysł na wycieczkę szkolną lub piknik rodzinny! Minimalna liczba uczestników warsztatów to 20 osób.

WARSZTAT EDUKACYJNY (czas trwania 3 h) – 25 zł/dziecko

2 WARSZTATY EDUKACYJNE ( czas trwania 5 h) – 45 zł/dziecko

PIKNIK Z RODZICAMI:

Dziecko + rodzic (jeden warsztat) – 40 zł

Dziecko +rodzic (dwa warsztaty) – 60 zł

 

 

 

OD ZIARENKA DO BOCHENKA

Świetna zabawa w młynarzy, piekarzy i rolników. Zrobimy mąkę, rozpalimy w piecu chlebowym i upieczemy chleb. Cep, żarna czy dzieża to słowa, które nie będą już kryły przed nami tajemnic.

 

 

 

 

W KRAINIE ZWIERZĄT

To warsztat dla wszystkich, którzy uwielbiają zwierzęta. W naszej „Krainie zwierząt” mieszkają zwierzaki: króliki, owce, kozy, konie, ptaki domowe i ozdobne. Nasz Jastrząb Harry uwielbia gości, a sowa Pusia jest bardzo mięciutka. Baran Kuba patrzy na wszystkich z powagą, a koza Stasia czeka na marchewki. Podczas warsztatów czekają nas zajęcia plastyczne i przejażdżka wozem po okolicznych lasach.

 

 

 

 

GARNCARSTWO

Zabawimy się w artystów – garncarzy. Stworzymy prawdziwe dzieła sztuki z gliny, a twórca ludowy prowadzący warsztaty pomoże wykonać nam gliniane garnuszki, które zabierzemy na pamiątkę.

 

 

 

 

WYPLATANIE Z ROGOŻYNY

Kolejne spotkanie z rękodziełem i warsztat dla cierpliwych. Poznamy to tajemnicze słowo „rogożyna” i wytworzymy z niej przedmioty codziennego użytku, które zabierzemy do domu.

 

 

 

 

 

LEKCJA PRZYRODY

Lekcja w lesie, podczas której badamy świat wszystkimi zmysłami. Poznamy nieznane zjawiska, a także skonfrontujemy zdobyte w szkole wiadomości i umiejętności z otaczająca rzeczywistością.

 

 

 

 

SURVIVAL

To propozycja dla wszystkich grup, które potrzebują integracji. Świetna zabawa w lesie, poszukiwanie skarbu i szkoła przetrwania. Na poszukiwaczy przygód czeka mnóstwo atrakcji – przekonajcie się sami – zapraszamy.

 

 

 

 

 

PAINTBALL

Gra zespołowa dla wszystkich potrzebujących silnych wrażeń. Zabawie towarzyszy integracja i rywalizacja.

 

 

 

WARSZTATY TEMATYCZNE

W Doboszówce jest ciekawie cały rok. Zapraszamy m.in. na warsztaty wielkanocne, bożonarodzeniowe, zimowe czy andrzejkowe. Aktualna oferta na naszej stronie i facebooku.

 

 

 

 

 

ATRAKCJE DLA GRUP

W ramach pakietu warsztatowego Doboszówka zapewnia moc atrakcji. W sprytny sposób łączymy naukę z zabawą.

 

 

 

 

ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE

Poza pakietem warsztatowym Doboszówka oferuje szereg atrakcji. W celu urozmaicenia pobytu w Gospodarstwie zapraszamy do skorzystania z atrakcji dodatkowych.

 

 

 

 

 

NASZE SMAKOŁYKI

Doboszówka zaprasza grupy na pyszne posiłki w trakcie zajęć edukacyjnych. Smakowite naleśniki, kiełbaska prosto z ogniska, obiad lub własnoręcznie wykonana przez uczestników pizza. To wszystko serwowane z pysznym, domowym kompotem.
Doboszówka chętnie dopasowuje się do konkretnych wymagań żywieniowych i diet(bezglutenowych, wegańskich, wegetariańskich czy bezlaktozowych)
Prosimy o wcześniejszą informację.

• Naleśniki /kiełbaska + kompot – 5 zł/os.
• Obiad 2 dania + kompot – 12 zł/os. (dzieci do 10 lat),
15 zł/os. (dzieci powyżej 10 lat)
• Pizza (własnoręcznie zrobiona) – 10 zł/os.

Doboszówka ©. Created by Winiarczyk 2019
;